A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Email_model has a deprecated constructor

Filename: models/email_model.php

Line Number: 14

HAKKIMIZDA - Soylu
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.Daha fazla bilgi için tıklayın KAPAT

HAKKIMIZDA

Soylu Group, Levent Soylu tarafından 1981 yılında kurulan bir şirketler topluluğudur. Grup maden sektörüne 1983 yılında girmiş ve Ponza Madeni üretim ve ihracatına başlamıştır.
 
1992 yılında Fransız devlet şirketi CİDEM ( Fransa Maden Tetkik Arama & Kuveyt İnvestment Authority ortaklığı) ile Türkiye ve Fransa da ortak şirket kurarak Dünya pazarında ponza sektöründe önemli bir yer almıştır.
Soylu,2003 yılında Ponza madeninden yeni ürünler geliştirmek amacıyla  AR-GE için büyük bir fon ayırmış ve Fransa’da çalışmalarına başlamıştır.
 
Bu çalışmalar neticesinde, Fransa’da inşaat sektöründe yalıtım değeri çok yüksek kendi blok markasını yaratmıştır. ( PONCEBLOC ) . Bugün bu marka Türkiye’de kullanılmaktadır.
 
Ayrıca, deniz ve kara sularında petrol sızıntılarını (oil spill) temizleyecek ponza bazlı ürün geliştirmiştir (ECOPOMEX) ve Fransa Petrol Enstitüsü danışmanlığında çalışmalarına devam etmektedir.
 
Ponza Madeninin bir uç ürünü olan Mikronize Ponza üretim tesisi kurarak endüstriyel sektörlerde yer almıştır ve Filtrasyon alanında Dünya pazarına açılmıştır.
 
Uluslararası Ponza sektöründeki 34 senelik tecrübesiyle Soylu, Türk ponzasını Dünya pazarında katma değeri yüksek ürünlerin arasına sokmuştur. Değişik kullanım alanlarında ürünün uygulanmasını kendine misyon edinmiştir ve bu amaçla çalışmalarını sürdürmektedir.