Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.Daha fazla bilgi için tıklayın KAPAT

ARITMA

Su ve Atıksu Arıtması ve Filtrasyonu için Actiponce®

Actiponce®, bir filtreleme ortamı olarak, proses suları, evsel ve endüstriyel atık suyun arıtılması için filtre ve arıtma malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Actiponce® ponzanın çeşitli patentli metotlarla işlenmesi veya endüstriyel proseslerle kaplanması sonucu çeşitli türdeki su ve atıksu arıtma proseslerinde kullanılabilen filtre, sorbent, reaksiyon ortamı sağlayan ürünlerden oluşur.

Yaptığımız TÜBİTAK onaylı AR-GE faaliyetleri sonucunda içme suyu ve atıksu arıtma prosesleri için Actiponce® ürünleri geliştirilmiştir. Ürünlerimiz CE standartlarına uyumludur. Özellikle filtre materyalleri EN 12906, EN 12902, EN 1097-6’da belirtilen standartlara göre üretmektedir.

.Actiponce® düşük özgül ağırlık ve yüksek boşluk oranı ve filtrasyon için özel ayarlanmış yapısı sayesinde arıtma sektöründe kullanılmaktadır.Actiponce®, arıtma malzemesi ve filtre malzemesi insan sağlığına tehlike teşkil edecek elementleri içermez. Ayrıntılı bilgi için uzman ekibimizle temasa geçiniz.